Картон, кава, чай. Це бізнеси, які підтримують мітингувальників проти закону №12414
Київські бізнеси, серед яких книгарні й кав'ярні, підтримують мітингувальників проти закону №12414, що фактично підпорядковує НАБУ й САП генпрокурору.
У «Міністерстві піци» на вул. Заньковецької, 15/4, пригощають кавою, також можна скористатися вбиральнею, вай-фаєм та зарядити гаджети.
Еспресо-бар «Меланхолік» на Богдана Хмельницького, 32, пропонує 50% знижки протестувальникам і дарує печиво як подяку. Також заклад роздає маркери й коробки, які можна використати для плакатів. Команда повідомила, що зачиняється о 19:30 і теж іде мітингувати.


Кияни протестують проти ухваленого закону №12414. Олексій Яворський для Віледжа
У книгарні «Закапелок» мітингувальникам роздають картонки, а також обіцяють знижку -10% «на все», розповіли в команді для Віледжа.
У книгарні «Сенс» видають і ріжуть на заготовки для плакатів непотрібні коробки.
Кав'ярня Octo tower та книгарня книгарня Readeat дають маркери та картон для створення плакатів, розповіли для Віледжа.
Vatra, яка розташована біля театру Франка надає мітингувальникам картон і маркери та пригощає водою. Також тут можна скористатися вбиральнею та зарядити гаджети.
«Остання барикада» дає можливість тим, хто вийшов на протести перепочити, випити води та зарядити телефон.
22 липня Верховна Рада підтримала в другому читанні законопроєкт №12414 із новими правками. Зеленський підписав відповідний закон вночі 22 липня – він набрав чинності 23 липня. У НАБУ й САП заявили, що правки внесли в останній момент – це може буквально знищити їх незалежність і підпорядкувати генеральному прокурору.
Після голосування у Києві та Львові українці вийшли на акції протесту вперше з початку повномасштабного вторгнення – скандували «Вето на закон» та «Руки геть від НАБУ й САП» та вимагали зібрати позачергове засідання ВР. За даними медіа, мітингувальники продовжували акцію навіть попри комендантську годину.
Обкладинка: надано Віледжу «Меланхоліком»