Про сайт

The Village Україна –  міська інтернет-газета: все про культурне і громадське життя, сервіс, розваги, їжу та людей у Києві. Наша мета – виробляти контент, який допомагатиме покращувати життя у місті. 

 

Редакційні принципи

Без прихованої реклами

Весь комерційний контент чітко маркується. Робота відділу продажів та редакції розділена. Наші рекламодавці не отримують піар-бонусів. При спробі підкупу авторів ми припиняємо співпрацю з брендом на тривалий період.

Реклама на сайті

Ми прагнемо, щоб реклама на сайті була етичною, коректною та ефективною. Ми проти ботів, брудного трафіку та махінацій з лічильниками.

Мова

The Village Україна виходить українською мовою. Іншомовні коментарі та інтерв'ю перекладаються та адаптуються для публікації на сайті. Архівний контент (опублікований до 2014 року) збережено на сайті мовою оригіналу.

Конфлікт інтересів

Якщо при підготовці матеріалу редакція виявляє у автора конфлікт інтересів через бізнесові, сімейні чи інші зв’язки – вказуємо інформацію про конфлікт інтересів або не публікуємо матеріал.

Позиція редакції

Публікації на сайті відображають позицію авторів та героїв. Редакція може не розділяти їхніх поглядів.

The Village Україна не дає трибуну людям, які закликають до ворожнечі через расову чи релігійну ознаку. 

Редакція дотримується принципів гендерної рівності та соціальної інклюзії. Ми проти дискримінації та приниження людської гідності. Ми висвітлюємо теми недорепрезентованих і вразливих груп населення, а також системно працюємо з темами прав людини та рівності у всіх проявах.

The Village Україна є учасником Journalism Trust Initiative і дотримується вимог ініціативи.