Тренування, відпочинок, одяг, меблі й медичні послуги зі знижками можуть отримати захисники й захисниці України, а також ветерани. The Village Україна зібрали не вичерпний список таких бізнесів і розповіли про умови для отримання знижок від них.

Комплекс будинків на природі «Уліс»

«Уліс» – комплекс будинків на природі в селі Дудки Київської області. Власники пропонують відпочинок у котеджах від двох до шести осіб або в кебінах для двох гостей. Будинки є pet-friendly. Серед сервісів пропонують також рибаловлю, прогулянки на велосипеді, кухню зі стравами, які можна замовити в будинок, відпочинок у чанах. Особливість «Улісу» в тому, що можна побути в тиші й наблизитися до природи: у комплексі не буде шумних вечірок чи гулянь.

Для захисників і захисниць України діє знижка 30%. На території «Улісу» проходять також ретрити для ветеранів, які націлені на відновлення свого ментального здоров’я. «Уліс» надає будинки для відпочинку на декілька діб, а партнери комплексу – психологічну допомогу.

Медична лабораторія «Діла»

Лабораторія «Діла» пропонує до 50% знижки на деякі лабораторні дослідження для чинних військових ЗСУ й Сил територіальної оборони, військових НГУ й Національної поліції. Групу крові й резус-фактор захисникам визначать безоплатно. На які види послуг знижка діє обмежено, можна ознайомитися за посиланням.

Ресторани «Тайський привіт», «Китайський привіт», «Японський привіт»

Заклади пропонують 20% знижки для військових і ветеранів. Знижка діє в закладах, на замовлення із собою й на компанію до шести осіб включно. Для підтвердження статусу із собою потрібно мати документ. Окрім того, також 20% знижки діють на доставку від цих закладів у радіусі 4 кілометрів від ресторану. Для цього потрібно повідомити свій статус під час замовлення й показати документи кур’єру.

Бренд одягу Riotdivision

На більшість товарів Riotdivision діє знижка власникам офіційного посвідчення УБД / ЗСУ / медика чи працівника ДСНС. Посвідчення надає знижку 50% від початкової ціни, знижка не сумується. Знижка надається особисто власнику посвідчення й винятково офлайн у магазині на вулиці Рейтарській, 9. Бренд залишає за собою право відмовити в наданні знижки в разі передачі посвідчення іншим особам або використання знижки для подальшого перепродажу.

Спортхаб «ЕБШ»

Спортхаб «ЕБШ» пропонує знижку у 20% для військових і ветеранів на абонементи на групові тренування. Із собою потрібно мати документи, що підтверджують статус військового чи ветерана. Напрями, за якими можна тренуватися в спортхабі: TRX, функціональні тренування, стретчинг, боксинг.

Кінотеатр «Планета кіно»

Кінотеатр пропонує знижки на непремʼєрні сеанси, крім технології 4DX і RE'LUX і VIP-місць. Розмір знижки залежить від сеансу й кінотеатру, пільгових знижок, встановлених на фільми. Для отримання онлайн-знижки потрібно надіслати фото пільгового документа на пошту [email protected] для прикріплення документа в акаунт. Коли документ буде прикріплено, онлайн-знижка спрацює автоматично під час оплати квитків на фільми з позначкою «Ціну знижено» на сайті planetakino.ua й у мобільному застосунку. Для отримання знижки в касі достатньо надати фото пільгового документа касиру або документ із застосунка «Дія».

Спа-салон Meliors

Усім учасникам бойових дій спа-салон пропонує знижку 30% на всі види процедур і сертифікати від салону в будь-який час. Окрім того, діятиме знижка 60% на лікувальні масажі й масажі спини для однієї людини з 13:00 до 16:00 в будні дні. Для активування знижки потрібно показати підтверджувальний документ.

Спортзал у межах простору «Київ Мілітарі Хаб»

У межах простору «Київ Мілітарі Хаб» відкрили спортзал із реабілітаційними тренажерами для військовослужбовців і ветеранів. Вони можуть безплатно займатися фізичними вправами. Комплекс оснащений сучасними реабілітаційними тренажерами, які використовують для тренувань військових з ампутаціями кінцівок й осіб, які користуються кріслом колісним. У спортзалі є можливість займатися самостійно або з реабілітологом. 

Магазин техніки Comfy

Отримати знижку 5% на товари можуть військові за умови наявності в них посвідчення військовослужбовця або картки «Українці разом», а також їхні близькі родичі (дружина, чоловік, діти, батьки, брат або сестра) за умови наявності документа, що підтверджує родинні зв’язки. Знижка не надається на смартфони, товари зі складу постачальника, не розповсюджується на всі категорії товарів Apple і не сумісна з іншими акціями. Знижкою можна скористатися в замовленнях, сплачених готівкою. Знижку можна застосувати на купівлю в оплату частинами на три платежі, а також на купівлі в кредит терміном на дев’ять платежів.

Бренд одягу Boxraw

Бренд має окрему категорію товару під назвою «Екіпірування», окрім того, на всі товари діє знижка 15% для захисників і захисниць. «На знак поваги для тих, хто ризикує своїм життям заради наближення перемоги України, кожному військовому ЗСУ, НГУ й ТРО ми даруємо додаткову знижку 15% на всі товари», – кажуть у магазині. Для використання знижки потрібно надіслати посвідчення в телеграм магазину @Boxraw_Ukraine або інстаграм @boxrawukraine.

Магазин товарів для дому Jysk

Jysk дарує військовим додаткову знижку 5% на всі товари в Jysk на період дії воєнного стану. Для отримання знижки можна звернутися до касира в будь-якому магазині мережі. Окрім того, на період дії воєнного стану в Україні магазин має право надати знижку 5% покупцям, яких касир може визначити як представників Сил оборони й безпеки України. Для підтвердження статусу попросять відповідний документ. В онлайн-магазинах знижка не діє й не сумується з іншими знижками.

Медична лабораторія CSD LAB

Лабораторія CSD LAB пропонує знижку 100% для військових на деякі аналізи в усіх офісах мережі. Перелік можна переглянути за посиланням. Акційні пропозиції не сумуються між собою. У межах акції можна замовити до п’яти досліджень без направлення лікаря на день, до 15 досліджень – за наявності направлення від лікаря.

Кількість звернень на безплатну здачу досліджень – один раз на місяць. Щоб скористатися акційною пропозицією, потрібно показати медичному реєстратору документ, що підтверджує службу в ЗСУ.

Медична лабораторія «Ескулаб»

«Ескулаб» дає 20% знижки на аналізи для військових і внутрішньо переміщених осіб. Пропозиція діє в усіх відділеннях лабораторії. Військові можуть отримати знижку за наявності документа, що підтверджує професійну приналежність до ЗСУ. Знижка не надається членам сімей. Є послуги, для яких знижка 20% не застосовується: для онлайн-замовлень; алергологічних, генетичних, бактеріологічних й інших досліджень; для замовлень послуги «Виклик медсестри додому» й придбання сертифікатів.

Бренд військового спорядження Camotec

Бренд надає знижку 10% на весь асортимент (окрім товарів, що вже зі знижками) для військовослужбовців ЗСУ, НГУ й співробітників ДСНС. Щоб нею скористатися, потрібно показати відповідний документ для підтвердження статусу військового.

Мережа клінік Viva

Клініки Viva пропонують 50% знижки на медичні послуги для військовослужбовців ЗСУ. Кожен військовослужбовець має можливість звернутися до будь-якого лікаря, отримати консультацію, план лікування та/або пройти високоточне обстеження в будь-якій із 12 клінік мережі Viva. Знижка не діє на аналізи й медикаменти. Потрібен попередній запис і необхідно надати документ, що посвідчує особу військового.

Курортний комплекс Santa Maria

Відпочинковий комплекс Santa Maria є готельно-оздоровчим комплексом у селищі Східниці Львівської області. Розташований на височині, комплекс обіцяє гарні краєвиди, приємні маршрути для прогулянок і спокій якомога далі від шуму міста. Для захисників і їхніх родин діє знижка 15% на відпочинок. Окрім того, надають безплатний пакет процедур, обіцяють цілющі джерела й збалансоване харчування.

Магазин «Дім і сон»

Магазин товарів для сну надає додаткову знижку до 20% на матраци й подушки Highfoam для військових і вимушених переселенців. Знижку слід віднімати від вказаної ціни на сайті або ціннику в магазині. Щоб активувати знижку, потрібно повідомити менеджеру про це або додати відповідний коментар під час замовлення на сайті. Умови акції не розповсюджуються на вже акційні товари.

 

Спортклуб Smartass

Спортивний клуб Smartass пропонує знижку 30% на тренування. Придбати тренування або абонемент можна на рецепції в клубі. Із собою потрібно мати військове посвідчення для підтвердження статусу.

Мережа оптик «Люксоптика»

У межах соціальної кампанії «Добрі окуляри в добрі руки» майже в кожній оптиці мережі пропонують безплатну діагностику зору, а також забезпечення окулярами й контактними лінзами захисників і захисниць України. Допомога надається безпосереднім учасникам бойових дій, які проходять службу в підрозділах Міністерства оборони України, Національної гвардії України, СБУ, Державної прикордонної служби України, які мають відповідну відмітку у військовому квитку від 01.01.2014 року чи належать до штату військової частини. Необхідно мати із собою посвідчення учасника бойових дій або військовий квиток.

Бренд м’яких меблів Blest

Бренд пропонує знижку для військових і переселенців на товари торгової марки Individual. На товари діє спеціальна знижка до 15% на всю продукцію цієї марки. Для отримання такої знижки необхідно підтвердити статус відповідними документами, як-от контракт або посвідчення для військових.

Гіпермаркет Metro

Мережа гіпермаркетів Metro Україна запустила «Програму вдячності для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни» й надає додаткові знижки на асортимент товарів. На вході в магазин потрібно надати посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни й отримати картку Metro, що надає 3% знижки на обраний асортимент товарів і 7% на товари власних марок Metro.

Бренд взуття й аксесуарів Estro

Бренд пропонує знижку для військових 10% додатково на весь асортимент: одяг, взуття, сумки, гаманці, візитниці, ключниці, ремені, шарфи й рукавиці, окуляри. Діє на товари з усіх колекцій, а також сумується з іншими акціями за умови, що кінцева ціна товару не буде меншою за 50% від початкової вартості. Для отримання знижки необхідно надати підтверджувальні документи військовозобов’язаної особи.

Клініка Oxford Medical

В Oxford Medical захисники й захисниці України можуть отримати безплатну первинну консультацію лікаря, знижку 20% на наступні консультації лікарів, знижку 10% на лабораторні дослідження, оперативні втручання, інструментальну діагностику, деякі послуги відділення допоміжних репродуктивних технологій і стоматологічні послуги.

Також для членів родин військовослужбовців ЗСУ й добровольців Сил територіальної оборони ЗСУ діють знижки 10% на первинні й повторні консультації лікарів, лабораторні дослідження, оперативні втручання, інструментальну діагностику, послуги відділення ДРТ, стоматологічні послуги. Для отримання знижок потрібно мати із собою документи, що підтверджують статус військовослужбовця, і документи, що підтверджують родинні зв’язки, як-от свідоцтво про шлюб.