Metro відкрили пункт сортування відходів на Позняках – Metro Waste CollectionPoint, повідомили The Village Україна в компанії «Метро Кеш енд Кері Україна».

«Цей сервіс дає можливість нашим клієнтам долучитися до руху відповідального споживання ресурсів планети та зменшення нашого впливу на неї», - розповіли в компанії.

Як повідомляють у мережі супермаркетів, пункт сортування дозволяє знизити до 40% витрат клієнтів, серед яких є власники готелів та ресторанів, на утилізацію твердих побутових відходів.

Відтепер усі охочі можуть принести до пункту сортування свої відсортовані відходи та залишити їх на переробку. Можна здати на переробку ПЕТ-пляшки, алюмінієві банки та макулатуру та тетра пак.

Усі зібрані відходи передають компанії «Обухівміськвторресурси», яка здійснює їх досортування та пресування, а вже потім транспортування на переробні підприємства, де їх використовують для виготовлення продукції.

В мережі супермакетів анонсували аналогічні пункти й в інших торговельних центрах Metro.


З 9 грудня 2018 року в усіх торговельних центрах Metro в Україні можна буде придбати багаторазові мішечки для фруктів та овочів.

Фото: Metro