Торгова мережа «Сільпо» відкрила перший супермаркет «Сільпо Re Cycling». Він розташований на Софіївській Борщагівці на вулиці Київській, 1/102.

Супермаркет створили за «зеленими» технологіями, пояснюють у «Сільпо». Це перший заклад мережі, який використовує енергію з відновлюваних джерел. Зокрема, на даху «Сільпо» розташовані 664 сонячні панелі. Вони генерують до 410 ват-годин електроенергії. Згодом у супермаркеті планують  отримувати 259000 кіловат-годин сонячної енергії щороку, щоб мінімально використовувати  електрику з мережі.

У зовнішньому освітленні теж використовують сонячну електрику. Навколо супермаркету встановлені 16 опор із ліхтарями з сонячними панелями й акумуляторами.

Також відкрили станцію приймання вторсировини. Сюди можна принести відсортовані відходи: пластик, папір, скло. За кожен кілограм вторсировини нараховуються бали на «Власний рахунок», які потім можна використати при купівлі товарів.

На стоянці супермаркету облаштували шість точок швидкого заряджання електромобілів. Крім цього, в «Сільпо Re Cycling» використовують кошики з перероблених рибальських сіток і мотузок.

Для будівництва супермаркету використали фінансування від Європейського банку реконструкції та розвитку в межах підтримки екологічно свідомого бізнесу, кажуть у агентстві.


 У 2018 році «Сільпо» спільно з проєктом «Україна без сміття» запустили  станцію з прийому вторсировини #SilpoRecycling. The Village Україна розповідає, як працює ця станція сортування сміття.

 Першу станцію з прийому вторсировини меража відкрила у Запоріжжі. Такі ж станції з'явилися у ДніпріХаркові, Києві та Львові.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Обкладинка і фотоGres Todorchuk