Facebook завершив інтеграцію плеєру Spotify у свій мобільний додаток. Це дозволить користувачам стримінгового сервісу слухати контент усередині соцмережі, повідомляє TechCrunch.

Функція доступна як для власників безкоштовних акаунтів Spotify, так і для власників Premium. Щоправда для безкоштовних акаунтів контент буде розбавлений рекламою.

Працюватиме це в аткий спосіб: користувач Facebook публікує запис зі Spotify у стрічку новин, і всі зареєстровані користувачі Spotify можуть його прослухати. Якщо у вас немає Spotify, то потрібно буде встановити застосунок і зареєструватися.

Функцію вбудованого мініпрогравача вже протестували в Мексиці й Таїланді, напередодні її глобального запуску. Наразі ж відповідний сервіс доступний для користувачів США, Японії, Ізраїлю, Канади, Австралії та більшості країн Латинської Америки.

Поки невідомо, коли функція стане доступною для користувачів з України.


У квітні CEO компанії Марк Цукерберг анонсував запровадження у Facebook нових інструментів: подкасти, аудіокліпи й аудікокімнати (на зразок Clubhouse). Нові функції мають запустити впродовж 2021 року.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі