Мінцифри разом із Міністерством соцполітики допрацювали послугу «Допомога для ВПО», повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Послуга з оформлення довідки ВПО для отримання допомоги не була доступна в «Дії» з 1 листопада минулого року. Раніше кожен член сімʼї окремо подавав заяву, щоб оформити довідку ВПО, а після оновлення послуги можна зареєструвати одну заяву на всю сімʼю.

Виплати для сімʼї надходитимуть на карту «єПідтримка» того, хто подавав заяву. А довідка про ВПО відображатиметься в «Дії». Сервіс доступний лише для громадян, які ще не мають відповідної довідки.

Також дані про дітей, які народилися вже після переїзду, автоматично підтягнуться зі свідоцтва про народження. Щоб скористатися послугами, потрібно оновити застосунок «Дія».

 

У застосунок «Дія» додали освітні документи: дипломи, свідоцтва й атестати. За допомогою них можна буде зареєструватися на вступ до закладів вищої освіти, а в разі втрати атестата чи диплома – отримати інформацію про них в електронному форматі.