У відділеннях Укрпошти встановлять комірки швидкої видачі посилок
У відділеннях Укрпошти встановлять комірки швидкої видачі посилок, повідомили в компанії.
Частину відправлень Укрпошта автоматично направлятиме в такі комірки. Після прибуття посилки клієнт отримуватиме SMS із кодом доступу, відкриватиме свою секцію й забиратиме відправлення без звернення до оператора.
На відміну від поштоматів, ці комірки працюватимуть у відділеннях і будуть доступними тільки в години їхньої роботи.
Перші комірки запрацюють у 400 відділеннях у найбільших містах. Водночас у Києві та області вже встановили перші 120 комірок швидкої видачі.
Укрпошта розпочала тестування власних поштоматів і вже встановила перші 70 у Києві.