У відділеннях Укрпошти встановлять комірки швидкої видачі посилок, повідомили в компанії.

Частину відправлень Укрпошта автоматично направлятиме в такі комірки. Після прибуття посилки клієнт отримуватиме SMS із кодом доступу, відкриватиме свою секцію й забиратиме відправлення без звернення до оператора.

На відміну від поштоматів, ці комірки працюватимуть у відділеннях і будуть доступними тільки в години їхньої роботи. 

Перші комірки запрацюють у 400 відділеннях у найбільших містах. Водночас у Києві та області вже встановили перші 120 комірок швидкої видачі.

   

Укрпошта розпочала тестування власних поштоматів і вже встановила перші 70 у Києві.