Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів

Українська акторка Ірма Вітовська стала амбасадоркою кінофестивалю «Чілдрен Кінофест-2022». Щорічний фестиваль для дітей і підлітків відбудеться в онлайн-форматі на сайті 3–12 червня.

«Акторка театру та кіно, заслужена артистка України та мама 11-річного Ореста», – представляють амбасадорку організатори. «Досліджуючи світ через кіно, глядачі стикаються з різними світоглядами, дізнаючись нове та навчаючись. Так, кожен глядач трохи змінюється після перегляду, а, зрештою, потроху змінюється і світ», – коментує зірка фільмів «Мої думки тихі» та «Брама» Вітовська. 

«Чілдрен Кінофест-2022» – український кінофестиваль від дистрибуційної та продюсерської компанії «Артхаус Трафік». Щороку фестиваль підтримує амбасадор чи амбасадорка, які популяризують ідеї якісного сімейного дозвілля та культурного розвитку дітей і підлітків в Україні.

Амбасадорами фестивалю раніше були співачки Христина Соловій і Джамала, співаки Андрій Хливнюк, Фагот і Дмитро Шуров, актор і кінорежисер Ахтем Сеітаблаєв, письменниця Катерина Бабкіна та правозахисниця та письменниця Лариса Денисенко.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі