З 1 травня в Україні запрацює послуга MNP (Mobile Number Portability) – це можливість перейти від одного до іншого оператора, але зберегти свій номер. Усі цифри, разом із кодом оператора, будуть прив’язуватись не до компанії, а до абонента.

Вперше послугу MNP запустили у 1999 році, а зараз вона працює у понад 80 країнах. В Україні на неї чекали дев’ять років (відповідний закон прийняли ще у 2010 році), однак запуск постійно відкладали.

Розібрались, що потрібно для перенесення номера і скільки це коштуватиме.

Що треба для зміни оператора?

Номер, зареєстрований на абонента. Реєструючи номер, ви прив’язуєте його до свого імені. Це дозволяє зберегти номер при зміні оператора мобільного зв’язку. Переноситься не лише сам номер, але і код оператора (095-, 093-, 067-).

Дізнатись, чи прив’язаний номер до вашої особи, можна в чинного оператора телефоном або онлайн.

Якщо ваш номер не зареєстрований – його можна прив’язати на сайті, у call-центрі або в офлайн-магазині мобільного оператора, показавши свій паспорт. Якщо заява подається онлайн – за допомогою електронного цифрового підпису.

Скористатись послугою можуть усі абоненти українських операторів мобільного зв’язку – Lifecell, Київстар, Vodafone, Intertelecom, 3mob.

Як змінити мобільного оператора?

1.

Подати заяву на перенесення номера до мобільного оператора, у якого хочете обслуговуватись. Це можна зробити онлайн, телефоном або в офлайн-магазинах оператора. Для цього потрібен лише паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

В окремих компаніях подати заяву можна за допомогою SMS. Під час оформлення також потрібно обрати тарифний план у нового мобільного оператора.

2.

Отримати SIM-картку від нового оператора. Зробити це можна тоді, коли старий оператор дозволить перенести номер. Процес перенесення займає від трьох днів. Абонент також може вказати конкретну дату для переходу, однак це повинно бути не пізніше 30 днів із моменту подачі заяви.

3.

Активувати SIM-картку. Щоб почати використовувати SIM-картку від нового оператора, треба дочекатись повідомлення про її активацію та замінити стару картку на нову: відтоді обслуговування номера буде відбуватися в іншої компанії.

Після її заміни можуть бути незначні перебої в роботі зв’язку, однак вони триватимуть не більше трьох годин. Активувати SIM-картку до моменту перенесення номера буде неможливо.

Переносити номер від одного оператора до іншого можна не частіше разу на місяць.

Після зміни оператора ті, хто телефонуватиме на ваш номер, прослухають голосове повідомлення із попередженням: номер було перенесено і вартість дзвінка може бути іншою.

Скільки це коштує?

Послуга переносу мобільного номера безкоштовна для найбільших українських операторів. Водночас гроші на рахунку від попереднього оператора не зберігаються, якщо номер було перенесено. Також потрібно оплатити тарифний пакет у нового оператора.

Чи можуть мені відмовити в перенесенні номера?

Відмовити можуть із таких причин:

  • номер не зареєстрований;
  • номер зареєстрований на іншу особу;
  • у заяві подані недостовірні дані;
  • після останнього перенесення не минуло 30 днів;
  • абонент подав заяви кільком операторам одночасно.

Якщо відмовили: переконайтеся, що номер зареєстровано саме на вас і при реєстрації особисті дані були вказані правильно. Відмовити в послузі не можуть через відсутність бланків у сервісному центрі або через некомпетентність персоналу.

Що буде із сервісами, які прив’язані до номера?

Після зміни оператора ви зможете користуватись усіма сервісами, як і до переносу. Зокрема номер можна буде використовувати для авторизації на сайтах, соцмережах, додатках, онлайн-сервісах та для карток лояльності.