У Києві встановили першу автоматичну вбиральню
Біля верхнього виходу фунікулеру відкрили першу в місті автоматичну вбиральню, подібну до тих, які є в європейських містах. Про це повідомляє прес-служба мера Віталія Кличка.
Вбиральня стилізована під старовинну тумбу для афіш. Втілювати проект допомагали французькі фахівці. Всередині кабіна повністю автоматизована. Після використання унітаз та підлога дезінфікуються, щоб прийняти наступного відвідувача.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/1cxsxUfuCgsltPLvn1CRqw-article.png)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/2tBwcEvK0kOvLRxmfaS3kA-article.png)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/lvQmH8uzZ6gA7LruT37wGg-article.png)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/g14-ucuE_0igszliutMxoA-article.png)
Вартість послуги — 1 гривня. Гроші йтимуть на оплату комунальних послуг.
До кінця року у столиці планують встановити 10 таких кабін за гроші інвесторів. Витрати на встановлення компенсують за рахунок розміщення реклами на вбиральні.
Коментарі
Підписатись