Кияни допомогли відновити зруйновану інсталяцію на місці пам’ятника Леніну
Киянами долучилися до відновлення зруйнованої інсталяції «Ритуал природи» на місці пам’ятника Леніну. Про це повідомляє фонд «Ізоляція».
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/syZV-oOYRXq6UGDdIMomig-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/eYwqgk-b9hCAkIEijmzi2w-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/SkWzwSkyJx-jGlfLpyRmxA-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/EQ8PHAIbLC4e-KnaIGR7sA-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/k__9LUjexMz3W9ILhJCK1w-article.jpg)
«Проект «Суспільна угода» – про діалог і дискусію щодо колективної пам'яті, але, як виявилося, він також і про цінності, що нас об'єднують», – заявили у команді фонду «Ізоляція».
Невідомі зірвали з постаменту колишнього пам'ятника Леніну зелені насадження. На місці зірвали рослини, м'яту і розмарин, якими був прикрашений постамент знесеного пам'ятника Леніну на бульварі Шевченка.
Коментарі
Підписатись