На Рибальському півострові відкрили пішохідний бульвар
В неділю, 28 травня, на території Рибальського півострова відкрили новий громадський простір, що поділений на кілька зон.
Пішохідний бульвар розташований на території житлового комплексу Rybalsky. Він доступний для всіх охочих. Забудовники облаштували тут сквер, дитячу і лаунж-зони, встановили фудкорти. Вмонтували батути для дітей.
Поряд з бульваром триває будівництво житлового комплексу.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/8nmbZJYzcoh9guxlDRc4LQ-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/-UuYsuUyv3lxw5wpKLmZmQ-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/hHG55zg6ZjWqAlq6Uvq74w-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/zCd_F9OHUltWOPZlCZT1iw-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/M73f7PyxLf5NiTt1_oz-ow-article.jpg)
29 вересня 2016 року в Київраді затвердили план забудови Рибальського острова в межах вулиці Електриків і Набережно-Рибальської дороги в Подільському районі.
На Рибальському острові планують побудувати житлові будинки, дитячі садки, торговий центр зі спортивним комплексом і дворівневий підземний паркінг. Також обіцяють облаштувати мережу публічних просторів, зокрема набережні на затоці Гавань з «Парком Моряків» та ще одну з боку Дніпра.
Коментарі
Підписатись