Гостиний двір пішов тріщинами
Гостиний двір на Контрактовій площі — в аварійному стані. Нові фото зсередини будівлі опублікували громадські активісти.
У вівторок, 6 червня, на об’єкт з інспекцією прийшли представники міської влади, активісти та представники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/BUnUAMg2QnaGFq2WoN2biA-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/qDdpqBPNZY2eNSVMWyETfg-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/qRXOzu7BxxkBhizXo6zpDg-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/wWAH_ZOBxH-qyWc8fGeB7w-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/ipbcEG5jK3ArhE1I7x8TEg-article.jpg)
Більше фотографій на сторінці Петра Шталінберга.
Стіни споруди, які стоять без даху, покрились тріщинами. Будівля заростає травою і кущами. За словами заступника начальника відділу інспекції з охорони культурної спадщини департаменту культури КМДА Андрія Печонкіна, Гостиний двір перебуває в аварійному стані, передає «Сегодня».
Суди про розірвання договору оренди між «Укрреставрацією» і Фондом держмайна тривають. Після цього об'єкт можна переводити з державної власності до комунальної.
Коментарі
Підписатись