На Подолі на Замковій горі облаштують громадський простір з місцями для відпочинку та оглядовими майданчиками. The Village Україна розповідає про наміри активістів громадської ініціативи «ЧИСТО: Замкова Гора» та публікує візуалізацію проекту.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/ByX2S2TdKoGU2RCY2WNFKQ-wide.jpg)
На горі побудують східці, створять оглядові майданчики та доріжки, облаштують місця для сидіння, озеленять територію. Вже цього року планують завершити східці та ландшафтний дизайн.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/jPOrL38oyYaZBnA5mNppGw-wide.jpg)
Наразі проект перебуває на етапі узгодження з місцевою владою, розповів The Village Україна Родіон Філатов, координатор громадської ініціативи «ЧИСТО: Замкова Гора».
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/mwM0BmI6eWrtihy07AVhAw-wide.jpg)
Наприкінці 2016 року ініціатива перемогла у конкурсі DREAMactions, організованого освітньою платформою CANactions. Активісти отримали фінансування у розмірі $5000 на проектування і часткову реалізацію проекту, повідомляв «Хмарочос».
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/CcJQsvwizeTM9vayN5UZ9A-wide.jpg)
Наявних грошей вистачить на будівництво східців. Щоб отримати решту фінансування, активісти почнуть краудфандинг. Про початок кампанії зі збору коштів повідомлять незабаром.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/kkBqB9ToJvw6-NFV19SThg-wide.jpg)
Проект ландшафтного дизайну ландшафтні архітекторки Тетяна Ригун та Людмила Самойленко.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/FM7uU0rD7bl9O8_V9VNoXQ-wide.png)
Проект східців розробила архітектурна майстерня Сullman Workshop.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/EU968D18xmpOj8Yz5giOpw-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/OzJtCHpYk0xDt0c3HF2eoA-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/tbAXoBig7IbpDF97NMCVvg-wide.jpg)
Активісти «ЧИСТО: Замкової Гори» опікуються локаією з 2016 року. Вони влаштовують толоки, екологічні акції та займаються благоустроєм території.
Фото надані Родіоном Філатовим; проект східців – Kullman Workshop; ландшафтний дизайн – Тетяна Ригун та Людмила Самойленко
Коментарі
Підписатись