У парку «Перемога» встановили «охолоджуючу рамку»
У парку «Перемога», що в Дніпровському районі, встановили «охолоджуючу рамку», яка розприскуватиме воду. Про це повідомляє комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району у Facebook.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/ZUSUz3OTDvXKKCXvA4eDzg-article.jpg)
Працюватиме рамка з 12:00 до 15:00 щодня, крім вихідних.
Раніше в ДСНС дали поради, як вберегтись від спеки. А в Гідрометцентрі попередили, що через спекотну погоду та рівень забруднення у місті може утримуватись метеорологічна димка.
Коментарі
Підписатись