У Шевченківському районі створять екстремальну велотрасу
У Смородинському парку стартували роботи з облаштування траси для екстремального велоспуску. Про це повідомив ініціатор проекту, депутат Київради Дмитро Банас у Facebook.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/3MLoed2_UgwnriSN2rGOtA-article.jpg)
«Сьогодні ми почали створювати у Смородинському парку на Татарці трасу для екстремального велоспуску. Починається вона на пагорбі у парку і закінчується на вулиці Кирилівській. Виходить найкоротша дорога з Татарки на Поділ», — розповів він.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/KQYrMNrkQZcU82CogBCFcQ-article.jpg)
Смородинський парк створили у 2016 році. Ландшафтний парк знаходиться у межах Подільського і Смородинського спусків і вулиці Нагірній у Шевченківському районі.
Фото: Дмитро Банас у Facebook
Коментарі
Підписатись