Київський цирк «Без тварин»
Невідомі начепили на фасад Національного цирку України вивіску «Без тварин».
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/1CXz1lFiixp2L5z9g91oQA-article.jpg)
«Знущання повинні припинитися. Досить утримувати тварин в жахливих умовах, бити заради розваги і приносити біль ні в чому не винним істотам. Ми звертаємося до влади із закликом заборонити експлуатацію тварин в цирках, а звичайних людей просимо не відвідувати такі шоу. Ніякі розваги не варті болю і страждання», — кажуть зоозахисники, які влаштували акцію.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/1A_mLBcA66RaQq4QHdDH1Q-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/tgv0_DcKyXemdfACbbOvNw-article.jpg)
Як повідомлялось раніше,15 жовтня відбудеться Всеукраїнський марш за права тварин.
Коментарі
Підписатись