У міському притулку для тварин зробили ремонт та відкрили кімнату для відвідувачів
У столичному притулку для тварин, що знаходиться поблизу міста Бородянка в Київській області, провели ремонт. Про це повідомляється на сайті КМДА.
«Наразі притулок у Бородянці налічує 350 собак, з них — 20 цуценят. Усі тварини офіційно зареєстровані, стерилізовані та вакциновані від зовнішніх та внутрішніх паразитів, кліщів, блох тощо», — говорить в.о. директора КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» Поліна Баліцер.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/Yfu_UDc7S9eu3qtP7SBJRQ-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/II73zXnHfrGH4FB9SwlyOg-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/33umrSBVqMnU04s9HMUPmw-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/oSB7Li22xOY5Nb4xL1uXEw-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/Low7qszsd82GBbrTuMgv-A-article.jpg)
У притулку утеплили зовнішні стіни приміщення, встановили 22 нові літні вольєри, відремонтували покрівлю і облаштували кімнату для відвідувачів. Також закупили медикаменти.
Загальна вартість ремонту, повідомляє КМДА, 400 тисяч гривень.
Фото: Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА
Коментарі
Підписатись