Німецькі фотографи випустили книжку про київські рейви
Німецькі фотографи Макс фон Гумпенберг і Патрік Бінерт випустили книжку Wake Up Nights про нове покоління рейверів в Україні.
Автори книжки приїхали до Києва в 2015 році і відвідували різні вечірки, в тому числі у клубі Closer та «Схему». Після цього вони створили серію фотографій з цих подій.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/NoozdVgMfz81CPCjZdyJDw-article.jpg)
Фотограф Патрік Бінерт каже, що нічне життя української столиці нагадує йому Берлін 2000-х.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/aY-EIixSNOvqNZfQbDAHtQ-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/EXjuVtSRQJS3W5HraI7T9g-article.jpg)
«Рейв культура в Києві — це щось більше, ніж просто вечірка. Рейв — це місце, де ви можете уникнути усіх ваших проблем і веселитися, а нове покоління створило це місце для себе. Під час кризи багато людей втратили роботу, гроші стали нічого не варті, але вони шукали щось нове і робили це. Я бачив багато статей, які називають це «рейєвою революцією», але я відчуваю, що це те, що вони просто зробили для себе - просто веселитися і відчувати себе вільно», — говорить Бієр.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/JQ-faA2iHQ6Iwl-GjxOMng-article.jpg)
Як повідомлялось раніше, «Основи» випустили першу книжку про українську еротичну фотографію.
Коментарі
Підписатись