Активістка FEMEN підпалила декорації біля входу в Roshen
31 жовтня активістка Femen підпалила фігури ведмедів біля входу у магазин Roshen.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/9PWkw3QhrON7moiblldLuw-article.jpg)
«У Хеллоуінівську ніч навпроти одного з магазинів, що торгує цукерками, самозайнялися плюшеві монстри. Зовсім випадково на місці події опинилася секстремістка FEMEN з традиційним для цього дня закликом: цукерки або імпічмент», йдеться на сайті FEMEN.
Коментарі
Підписатись