На вулиці Межигірській почав руйнуватись історичний будинок
На вулиці Межигірській почала руйнуватися будівля XIX століття. Про це йдеться в спільності «Киев. Подол».
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/_WsHORBnQTYtwayqUcz1-A-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/ERaL1QeRlhgYZyLX4Vp8yw-article.jpg)
За інформацією правозахисниці Олени Терещенко, це прибутковий будинок XIXст. чернігівського купця Вертипороха. Власником споруди є ТОВ «Подол інвест». Будинок має статус «щойно виявленого об’єкта культурної спадщини».
Коментарі
Підписатись