У Святошинському районі сталися сутички між жителями та охороною забудовника
14 листопада ввечері у Святошинському районі сталися сутички між охороною будівельного майданчика та жителями прилеглих будинків. Про це йдеться у сюжеті «ТСН».
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/91W-pNfrqChVKyuJ3hfshQ-article.png)
За словами місцевих жителів, забудову у сквері намагаються звести ще з серпня, паркан встановили тільки зараз. Спробам знести огорожу перешкодили особи спортивної зовнішності, які застосували проти місцевих жителів газові балончики, пояснюючи це тим, що захищають приватну власність. Унаслідок сутичок одну людину госпіталізовано.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/Wr14i5GpYm5FDP8pUpJMVg-article.png)
Зі слів жителів прилеглих будинків, викликані працівники благоустрою зафіксували факт порушення протоколу. Адвокат забудовника заявляє, що всі необхідні документи для робіт у нього є.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/pyQYyr9K-kOi9oTw8JoUEg-article.png)
Фото: ТСН
Коментарі
Підписатись