Персонажі Марії Примаченко прикрасять Софійську площу на Новий рік
В оформленні новорічного містечка на Софійській площі у Києві використають персонажів картин Марії Примаченко. Про це повідомляється на сторінці арт-бренду Prima Maria.
У концепції оформлення новорічного містечка будуть використані персонажі картин «Звір гуляє» та «Бичок-третячок».
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/78IFWR3IoXdWHjt7CesZdQ-article.jpg)
Організатори розповідають, що персонажі «по-іншому втіляться за допомогою світла та сяятимуть у сквері Володимирського проїзду на Фестивалі ілюмінацій з 16 грудня».
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/6n-F-qY_2_47GGgBUAGKOw-article.jpg)
Зображення: Prima Maria / Facebook
Коментарі
Підписатись