Харків став першим українським містом, де ввели оплату в наземному транспорті за допомогою електронного квитка. Про це повідомляється на сайті міськради.

З 1 грудня в Харкові запустили Eticket в трамваях і тролейбусах, а з 1 січня вона запрацює в метрополітені.

Придбати Eticket можна через спеціальні термінали, які будуть встановлені на зупинках наземного транспорту та у вестибюлях метро. Вартість картки – 30 гривень з урахуванням однієї поїздки в наземному транспорті або в метро. Також через термінали можна поповнити електронний квиток на суму до 500 гривень.

«Понад 200 наземних терміналів уже встановлено, ними продовжують обладнувати зупинки громадського транспорту. Крім того, в наземному транспорті вже можна побачити кріплення під валідатори», – йдеться в повідомленні.

З квітня 2018 року харків'яни зможуть поповнювати eticket і оплачувати проїзд за допомогою карти Visa, ще через деякий час до системи обіцяють підключити платіжну систему MasterСard.

Скористатися старою карткою для проїзду в метро з моменту запуску єдиного електронного квитка в «підземці» не можна буде через зміну системи на нову. Якщо на карті залишаться кошти, їх можна повернути у метрополітені.

Поки одночасно працюватимуть стара і нова системи. Кондуктори в трамваях і тролейбусах продовжать працювати,  у них, як і раніше можна буде придбати разовий квиток для проїзду в транспорті. У контролерів будуть мобільні валідатори.

Зазначається, що У Харкові буде застосовуватися чеська система.

Фото: city.kharkov.ua