Новий стенд із презентацією реконструкції Контрактової площі
Новий стенд із презентацією проекту реконструкції Контрактової площі «Нова Контрактова» встановили у сквері №3.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/nKHMsLNfq7hFunlpQUFqMQ-article.jpg)
Стенд демонструє візуалізації з проекту. Серед пропозицій групи «Нова Контрактова» – нова схема руху транспорту на Подолі, демонтаж МАФів, встановлення точки для стритфуду та фонтана.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/AV4-eOrdgOKDCtHB_ww6Kw-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/q5gHtfnbhGUCo6-Ud5mLbA-article.jpg)
Новий стенд на Контрактовій встановили, оскільки попередній втратив актуальність. Раніше стенд презентував проект «Київська вітальня» – проект 2015 року. До того ж встановлений стенд зіпсували написами.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/UxBqeFiASJxYesb20NIpnQ-article.jpg)
Відповідає за проект «Нова Контрактова» команда архітекторів та урбаністів. Зокрема, у ньому беруть участь міська влада, архітектурні бюро (Архітектурна майстерня Максима Коцюби, Buro-o Architects) та «Агенти змін».
За основу взяли пропозицію «Київська вітальня», що здобула перемогу на архітектурному конкурсі з ревіталізації Подолу 2015 року.
Фото: Софія Данилова для The Village Україна
Коментарі
Підписатись