Фінал Ліги чемпіонів з даху Гостиного двору
26 травня трансляцію фінального матчу Ліги чемпіонів між «Реалом» та «Ліверпулем» можна було подивитися на великому екрані у фан-зоні на Контрактовій площі.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/VQuItU7DqnqDflZ38Lyg4g-article.jpg)
Перший тайм гри деякі вболівальники дивилися з даху Гостиного двору. На фан-зоні трансляцію могло подивитися близько 15 тисяч вболівальників, повідомляв раніше Віталій Кличко.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/CDb0ebHlqnC78wrIfcEMOA-article.jpg)
Публічний перегляд фіналу було організовано вперше в історії чемпіонату.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/losS5aidxX6mj_omo6PqLQ-article.jpg)
У 2017 році повідомляли, що Гостиний двір перебуває в аварійному стані.
Коментарі
Підписатись