На Троєщині демонтували МАФи, в яких продавали алкоголь
На Троєщині демонтували МАФи, в яких незаконно продавали алкоголь. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Дмитро Білоцерковець.
Депутат пообіцяв, що рейди продовжуватимуться.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/w0WMrUEramPTXG7B02OuPw-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/qpTRH0aNx945bpNhBmZvYw-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/xcFR1-YDpzqrfkKVvuxTsQ-article.jpg)
«Знову попереджаю власників наливайок у МАФах – так буде з усіма, де торгують алкоголем! Найближчі рейди будуть за заявками підписників, які надіслали адреси близько 10 наливайок», – повідомив Білоцерковець.
Обкладинка та фото: Дмитро Білоцерковець
Коментарі
Підписатись