Docudays UA почався флешмобом на підтримку Олега Сенцова
Фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA почався флешмобом з вимогою зільнити ув'язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова та решти українських політв'язнів в РФ.
Гості кінотеатру «Жовтень» підняли таблички з написами «Save Oleg Sentsov and all ukrainian kremlin's hosages».
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/6oTjnzAyITnL0RiAoJ-CMA.jpg)
Впродовж усього фестивалю відбуватимуться акції кампанії #SaveOlegSentsov на підтримку українських політв'язнів у Росії.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/z8Efd5hpUSOcVXdSKJqUAw.jpg)
23 березня з 9.30 до 23.30 в кінотеатрі «Жовтень» також діятиме спеціальна фотозона, біля якої фотографи робитимуть знімки відвідувачів фестивалю з хештеґом #SaveOlegSentsov.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/wezXik1ngdDIg6_cYoz8sg.jpg)
«Головна мета акцій – привернути увагу гостей та глядачів фестивалю до глобальної ініціативи #SaveOlegSentsov, а також залучити нових волонтерів до реалізації проектів на підтримку українських політв’язнів у Росії та полонених на окупованих територіях України», – коментують організатори.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/1CYHY6IpUgV3uR9jOD642w.jpg)
Docudays UA 2019 триватиме до 30 березня.
Фото: Андрій Баштовий для The Village Україна
Коментарі
Підписатись