Крамниця Kyiv Corner в ресторані Urban Space 500
Сувенірна крамниця Kyiv Corner запрацювала у громадському ресторані Urban Space 500 на вулиці Бориса Грінченка.
Kyiv Corner – це окрема стійка, у якій зібраний увесь мерч та продукція з альтернативним логотипом Києва.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/3XETcvZFP2xiE0nHSYp1tQ.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/8Z2DeHlCsmOzn43tgeT98g.jpg)
Наразі є футболки від Sil`wear, Happytal, футболки з написами «Киянка» та «Киянин» від ksksks wear, шопери plants.ecobags, madeinukraine, inspiredbags та стікери від Klei.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/fQNQT4mrvujWc_anVyW7ow.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/y-7fdn_QTS8pVRNMFGQm_g.jpg)
Також у продажу сережки-каштани від Лєни Ястреб, блокноти Oshhh, путівники Києвом та Україною від Made in Ukraine, бананки від TweensStore і листівки про Київ.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/DWyuXPrRZVRlimIyZRmt9Q.jpg)
Вартість товарів починається від 50 гривень за стікери до 1 450 гривень – за сережку.
Логотип з каштановим листом улітку створили київські дизайнери Дмитро Буланов та Катя Яцушек спільно з засновником школи Projector Олександром Трегубом.
Читайте «Нормальні новини» в телеграмі
Обкладинка: plants.ecobags
Коментарі
Підписатись