У «будинку з фотографіями» за адресою вулиця Ярославів Вал, 15, відкривають коворкінг #Peremoga. Будівля пустувала понад 20 років.

У приміщенні колишнього готелю для військових «Червона зірка» провели реконструкцію. Це буде третій коворкінг мережі #Peremoga. «Надихнувшись багатою історією будинку та вулиці, на якій розташований новий простір, команда вирішила присвятити його мистецьким і літературним угрупованням Києва ХХ століття», розповіли творці простору.

У коворкінгу 7 переговорних кімнат, присвячених театрові «Березіль» Леся Курбаса, учасникам літературних угруповань «Аспанфут» і «Бу-Ба-Бу», художникам і письменникам руху шістдесятників, митцям сквоту «Паркомуна».

Робочі зони: офіси, івент-зал, опен-спейс і коворкінг – виконали в сучасному стилі.

Загальна площа офісів та опен-спейсу вміщуватиме близько 400 робочих місць. У вільному доступі 24/7 для резидентів простору фіксоване робоче місце чи власний офіс, кімнати для переговорів, скайп-руми, відпочинкова зона з кімнатою для медитації та масажним кабінетом, а також кухня та кава-поінти.

Також у просторі є опен-спейс для погодинної роботи та зал для подій до 120 учасників.

Простір планують відкрити в серпні.


«Будинок з фотографіями» – це колишній військовий готель «Червона зірка», він розташований на місці особняка Сікорських. Міська садиба складалася з будинку, що виходить на вулицю, і триповерхової флігельної будівлі (Ярославів Вал, 15-б).

Знесений особняк був побудований у кінці XIX століття, а з 1904 року здавався музично-драматичній школі Миколи Віталійовича Лисенка, де викладав сам композитор і його соратники.

Фото#Peremoga