Всеукраїнський марш на захист тварин у 2020 році через карантин вперше відбудеться онлайн. Його проведуть за допомогою штучного інтелекту – використають технологію faceswap від українського застосунку Reface.

Reface від українських розробників, який нещодавно випередив Tik Tok, Netflix та Amazon, дозволяє «вбудувати» своє обличчя у будь-яке тіло на відео чи GIF. 

Щоб взяти участь у віртуальному марші за тварин, треба зайти на сайт UAnimals та завантажити файл з власним фото.

3 жовтня о 12:00 на сайті та сторінці UAnimals у Facebook стартує «прямий ефір» маршу: усі, хто зареєструвався, будуть брати участь у віртуальному марші. Також у додатку Reface користувачі зможуть завантажити власний епізод з події.

«Перший у світі віртуальний марш за права тварин може дати початок геть новому підходу до використання AI-технології Reface у масових заходах. Особливо у новій post-COVID реальності, де офлайн-зустрічі будуть не такими доступними, а запит на персоналізовану комунікацію буде лише рости», – коментує співзасновник Reface Дмитро Швець.


 Всеукраїнський марш за тварин щорічно проходить у Києві та інших  українських містах. Учасники вимагають законодавчого захисту тварин, цирку без тварин, заборони хутрових ферм, притравочних станцій і дельфінаріїв. 2019 року акція одночасно пройшла в 24 містах України.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Обкладинка: UAnimals