Франція з 9 червня відкриває свої кордони для туристів. За новими правилами в’їхати без «поважної причини» зможуть лише вакциновані громадяни.

Уряд Франції поділив країни світу на три зони – зелену, помаранчеву й червону. Україна потрапила до помаранчевої зони.

Джерело: Le Figaro

Тепер повністю вакцинованим громадянам держав цієї зони дозволили в’їзд без «поважної причини». Для вакцинації потрібно використовувати препарати, схвалені ЄС: Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca та Johnson & Johnson.

Окрім цього, необхідно надати негативний ПЛР-тест, зроблений не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону, або тест на антиген, зроблений за 48 годин до перетину кордону.

Для туристів, які не пройшли вакцинацію, в’їзд можливий лише за «поважної» причини. Повний перелік причин можна переглянути тут.

Невакциновані туристи мають надати негативний тест на COVID-19 перед посадкою на борт літака та самоізолюватися на 7 днів. Після прибуття до Франції їх можуть попросити додатково надати тест на антиген.

Також Франція зняла всі обмеження на в’їзд для жителів країн зеленої зони. До неї ввійшли країни Європейського Союзу та сім країн, які не є членами ЄС: Австралія, Південна Корея, Ізраїль, Японія, Ліван, Нова Зеландія та Сінгапур.


Із 1 червня 2021 року COVID-сертифікати запустили в семи країнах ЄС. Документ дозволить туристам вільно переміщатися територією ЄС. Усі інші країни Європейського Союзу почнуть видавати сертифікати вакцинації з 1 липня 2021 року.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі