Компанія «Нова пошта» протестувала доставку посилки безпілотником, повідомляє Dev.

Доставку здійснив безпілотний літальний апарат Discovery української компанії «Аеродрон». Посилку відправили з Києва до Харкова та у зворотному напрямку.

Тестова посилка піднялася на висоту 300 метрів о 07:00 з аеродрому «Чайка» (вул. Авіаконструктора Антонова, 5) і прибула на аеродром «Коротич» (Новий Коротич, Харківська область) о 12:00.

Фото: Олена Умеренко

У зворотному напрямку посилка вилетіла о 14:00 з «Коротича» та о 19:00 має прибути до Києва.

Безпілотний літальний апарат оснащений спеціальним парашутом. Тому в разі непередбачуваних обставин спрацює захисна система, і він приземлиться за його допомогою.

За БПЛА стежить оператор, який контролює апарат на випадок небезпечних моментів і може брати на себе керування. Наступний тестовий політ запланований до Львова та відбудеться в серпні.

У майбутньому компанія планує скоротити час польоту до трьох годин і навчитися доставляти відправлення вагою 250 кг і більше. Послуга такої доставки буде запущена в комерційну експлуатацію вже у 2022 році.


У січні «Нова пошта» купила сервіс кур’єрської доставки iPOST. За допомогою iPOST компанія планує почати конкурувати з Glovo та Rocket.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі