На Грецькій набережній встановили нові лави. На заміну тим, що вкрали
Організація «Місто-сад» встановила нові вуличні лави на Грецькій набережній, що на Позняках.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/q0R5layquVUJP8d-NPAImQ.jpg)
Гроші на них зібрали на благодійному концерті гурту «Бумбокс».
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/pGoywgfbL2g6AtNKk8CYDQ.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/QDwUJdmkefuw2sHwoa2FTg.jpg)
Попередні лави, які встановили тут у 2020 році в межах проєкту Громадського бюджету, вкрали. КП «Плесо», яке реалізовувало цей проєкт, сказало, що не буде відновлювати вуличні меблі, бо ділянка набережної не перебуває на його балансі.
Грецька набережна – частина Дніпровської набережної між парком Прибережний на Позняках та Дарницьким мостом. Її облаштовували за ініціативи місцевих мешканців на гроші проєктів Громадського бюджету.
Читайте «Нормальні новини» в телеграмі
Фото: «Місто-сад»
Коментарі
Підписатись