Telegram випустив 12-те оновлення за рік. У новій версії месенджера з’явилися реакції, автоматичний переклад повідомлень, QR-коди й можливість приховувати спойлери.

Реакції

Тепер анімовані емодзі можна використовувати у вигляді реакцій, щоб не надсилати як відповідь на повідомлення. В особистих чатах реакції завжди будуть увімкненими. У групах і каналах адміністратори зможуть обирати, чи дозволяти реакції та які саме емодзі зробити доступними в чаті.

захист від спойлерів

Відправник може виділити текст, який містить спойлер, і перед надсиланням обрати для нього відповідне форматування (так само, як «болд» або «курсив»). Отримувач бачитиме повідомлення зі спойлером заблюреним. Текст відображатиметься лише після натискання на нього. Спойлер буде прихований не тільки в повідомленнях, а й у списку чатів і сповіщеннях.

Переклад повідомлень

Тепер прямо в застосунку можна буде перекласти будь-яке повідомлення мовою, яка обрана за замовчуванням для пристрою. У налаштуваннях можна буде обрати мови, які не потрібно перекладати, для таких повідомлень кнопка «Перекласти» буде прихована. Кількість доступних мов залежить від операційної системи.

QR-коди з налаштовуваним оформленням

У новій версії Telegram можна створити QR-код для переходу в профіль будь-якого користувача, який має публічне посилання. Можна також створювати QR-коди для груп, каналів та ботів і самостійно обирати для них кольори та візерунок.


Раніше в грудні 2021-го в Telegram з’явилися нові інструменти для захисту контенту, керування підключеними пристроями й видалення повідомлень.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі