У житловому комплексі «Кузьмінський-2» біля Сирецького парку почала працювати твердопаливна котельня, написав очевидець Володимир Гуцул.

Мешканцям недобудованої багатоповерхівки доводиться опалювати будинок дровами.


ЖК «Кузьмінський-2» пов’язують із забудовником-утікачем Анатолієм Войцеховським – засновником групи компаній «Укогруп». 14 незаконних об’єктів Войцеховського заарештували в лютому 2019-го.

Сам Войцеховський утік до Польщі, ЖК «Кузьмінський-2» не добудували. До будинку не підвели жодні комунікації: немає ні газу, ні централізованого водопостачання, ні каналізації. Тож жителі вимушені опалювати багатоповерхівку дровами, причому вони роблять це не перший рік.

У 2020-му про проблеми мешканців «Кузьмінський-2» писала служба новин ТСН. Тоді жителі розповідали, що за тиждень вони спалюють фуру лісу, щоб у квартирах було тепло.

За інформацією ТСН, у будинку система опалення зроблена з порушенням протипожежних норм. Жителі приватного сектору, що поруч із ЖК «Кузьмінський-2», неодноразово плутали дим, що йде із труби багатоповерхівки, із пожежею й викликали пожежників.

Ми розповідали, як живуть люди в іще одному незаконному і недобудованому ЖК Анатолія Войцеховського – «Деміївський квартал» на вулиці Ракетній, 24. Мешканці також змушені опалювати його дровами.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

ОБКЛАДИНКА: Володимир Гуцул