Мітинги за Україну і проти окупантів проходять у містах Херсонщини
Мітинги за Україну і проти окупантів у містах Херсонщини, повідомляє Укрінформ. Зокрема, акції відбулися в Херсоні, Олешках, Бериславі, Голій Пристані та Нижніх Сірогозах.
«Люди виголошують «Херсон – це Україна!», вони стоять під українськими прапорами. Учасники акції повідомляють про те, що вони пройдуть ходою вулицями міста. Акцію підтримують сигналами автівки, що проїжджають містом», – повідомляє агенція.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/Nky88BVDZ4bKQI5o2z6vjg.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/cTSvTU5q2sO3Ap00QPzF5Q.jpg)
«Співали гімн. Містяни скандували, що Берислав – це Україна, лунали заклики щодо російського корабля та російських солдат та напрямку, куди їм треба йти», – пише керівник обласної організації КВУ Дементій Білий з Берислава.
Додає, що наступного разу бериславці збираються 11 березня: «У цей день традиційно визначається день визволення міста від фашистських загарбників. Й люди вимагатимуть, щоб російські фашисти забиралися з України геть».
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/nUb5K_hD2EKu_a7P3vQ67w.jpg)
Про мітинг в Олешках повідомляє міський голова Євген Рищук, а про зібрання в Голій Пристані – місцева громада.
Читайте «Нормальні новини» в телеграмі
Коментарі
Підписатись