Садочки в Києві з 1 вересня зможуть відвідувати тільки ті діти, чиї батьки мають роботу або служать у війську чи правоохоронних структурах, повідомив на брифінгу заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, цитує LB.ua.

Роботу повинні мати обоє батьків, також вони мають підтвердити це відповідними документами з місця працевлаштування.

Якщо батьки працюють з дому або як ФОП, це також необхідно документально засвідчити.

Заступник голови КМДА пояснив, що таке рішення «схвалили заради безпеки дітей», а також для зменшення навантаження на садочки. «Якщо є така можливість, то зараз краще виховувати дитину вдома», – додає він.

Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів


Навчальний рік 2022–2023 розпочнеться 1 вересня й триватиме на місяць довше.

Залежно від безпекової ситуації в регіоні форма навчання може бути очною, дистанційною чи змішаною. Під час повітряної тривоги освітній процес переривається. Учителі й учні мають організовано прослідувати до укриттів і залишатися там до завершення тривоги.

У Києві винятково онлайн працюватимуть 18 шкіл, оскільки біля них немає укриттів. У решті закладів буде змішана форма навчання. Через обмежену кількість місць у бомбосховищі у більшості школах діти будуть вчитися або у дві-три зміни, або класи будуть виходити офлайн по черзі (тиждень через тиждень, місяць через місяць, місяць через два місяці).

У Київській області 86% закладів освіти працюватимуть в очному або змішаному форматі, а в 14% освітніх установ діти будуть навчатися виключно дистанційно.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

обкладинка: КМДА