На місці стихійного паркування біля зупинки трамваїв на Подолі встановили делінеатори
Біля кінцевої зупинки трамваїв, що на вулиці Спаській на Подолі, встановили делінеатори.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/c3vpWdQ3ZKhb89Mc7VMNBg.jpg)
Обмежувальні стовпчики тепер стоять на місці стихійного паркування.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/GNR9XPKQeYJGrl7LbclZxg.jpg)
«Раніше водії автомашин залишали тут свій транспорт без дотримання габариту для проїзду трамвая. Як наслідок, виникали затримки руху громадського транспорту. Трамваї стояли по 20–40 хвилин в очікуванні власників автівок, або пасажирам доводилося брати справу у свої руки», – коментує активіст Олег Васильєв.
Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів
Після повномасштабного вторгнення паркування тимчасово робили безкоштовним, але з 16 травня оплату паркування на муніципальних майданчиках відновили. Але на початку серпня через «судовий процес» паркування в Києві знову стало безкоштовним.
Тут ми пояснювали, чому платне паркування важливе для боротьби із заторами в місті.
Читайте «Нормальні новини» в телеграмі
Обкладинка й фото: Вікторія Кудряшова для The Village Україна
Коментарі
Підписатись