Зоозахисна організація UAnimals запустила онлайн-марш до Всесвітнього дня захисту тварин, щоб зібрати гроші для допомоги притулкам.

Віртуальний марш триватиме з 4 по 10 жовтня. Щоб взяти участь, потрібно авторизуватися на платформі UAnimals, обрати свій населений пункт і зробити донат. Після цього фото учасника з’явиться на інтерактивній мапі.

Усі отримані кошти підуть на закупівлю кормів, ветпрепаратів, оплату лікування й евакуацію тварин із зон бойових дій, а також на ремонт постраждалих притулків і реабілітаційних центрів.

«Онлайн-марш має на меті привернути увагу суспільства до екоциду, який в Україні чинять російські окупанти, а також зібрати гроші на порятунок тварин. Із початку повномасштабного вторгнення три зоопарки та 20 притулків зазнали обстрілів російської армії. Понад мільйон диких, домашніх і сільськогосподарських тварин загинуло від бойових дій», – коментують в UAnimals.

Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів


Цьогоріч UAnimals проведе Марш порятунку тварин 8 жовтня у Варшаві. В Україні акцію не проводитимуть з міркувань безпеки.

Також UAnimals набирають до волонтерського штабу власників тварин-блогерів. Штаб займатиметься поширенням гуманістичних повідомлень, запуском соціальних кампаній і зборів коштів на допомогу тваринам.


UAnimals – зоозахисний рух, який щорічно проводить марші за права тварин в українських містах. Від початку повномасштабного вторгнення UAnimals допомагає вивозити тварин із прифронтових зон, закуповує корм для постраждалих від війни регіонів, а також допомагає пораненим тваринам. За діяльністю організації можна слідкувати в соцмережах.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі