Сімʼї з дітьми зможуть подати заяви на отримання грошової допомоги від держави в «Дії», повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Поки що послуга доступна у форматі бета-тестування, стати учасником можна за цим посиланням.

Хто може взяти участь у бета-тестуванні?

  • люди, які всиновили дитину або доглядають за хворою дитиною;
  • діти з інвалідністю й люди, які мають інвалідність з дитинства;
  • одинокі матері або батьки, які не перебувають у шлюбі.

Крім того, необхідно мати кваліфікований електронний підпис або «Дія.Підпис».

За підсумками тестування команда «Дії» планує вдосконалити сервіс. Послугу розробили спільно з Мінсоцполітики й проєктом «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні».

Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів


«Дія» – це концепція «держави в смартфоні», де всі документи й державні послуги об’єднані в одному електронному сервісі. Проєкт із 2019 року розвиває Міністерство цифрової трансформації.

У 2022-му застосунок «Дія» обігнав за популярністю Facebook й Instagram серед українських користувачів. Наразі «Дією» користуються 84% власників смартфонів Android віком від 16 до 55 років.


США збираються сприяти експорту українського застосунку «Дія» в інші країни. В Естонії вже розробили аналог «Дії» – застосунок mRiik. Команда «Дії» поділилася з естонськими колегами кодом застосунку й підходами до UX/UI дизайну.


Редакція The Village Україна спілкувалася з керівником з розвитку електронних послуг Мінцифри Мстиславом Баніком. Він розповів нам про те, як працює міністерство під час війни, про IT Army of Ukraine і нові сервіси «Дії» на зразок «єДокумент» і «єВорог», які створили після повномасштабного вторгнення.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі