Понад 10 тисяч українських лікарів зможуть пройти безплатний курс з англійської мови в межах програми «Англомовний лікар».

Курс створила освітня платформа «Аксемедін», частину програми розробили за допомоги онлайн-самовчителя Pasha English.

З чого складається програма курсу?

Повний курс складається з 20 уроків. Учитимуть граматично правильно будувати фрази англійською й вести діалог, також на порталі будуть навчальні тексти, слова для запамʼятовування й навчальні пісні. До створення пісень долучилися Юлія Саніна (The Hardkiss), Monatik, Аліна Паш, Сергій Танчинець із «Без Обмежень» й інші.

Після завершення базового етапу курсу лікарі зможуть продовжити поглиблене навчання спеціалізованих медичних термінів.

Як взяти участь?

Для отримання доступу до курсу потрібно бути лікарем, зареєструватися на платформі «Аксемедін» і заповнити власний профіль. Після цього потрібно вступити в спільноту «Англомовний лікар».

Курс вирішили відновити, бо згідно з дослідженням «Аксемедін» менш як 8% українських лікарів мають достатній рівень англійської, щоби споживати медичний контент з оригінальних джерел.

«Це призводить до відставання українських лікарів у знаннях відносно світової медичної спільноти й до збільшення медичних помилок», – зазначають творці курсу.

Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів


Програму «Англомовний лікар» благодійний  фонд «Здоровʼя українського народу» вперше запустив у 2011 році для підтримки роботи медперсоналу під час Євро-2012.


Українці стали активніше вивчати англійську мову через повномасштабне вторгнення Росії, а рівень володіння нею суттєво поліпшився, згідно з міжнародним рейтингом EF English Proficiency Index.

За рік Україна піднялася на пʼять сходинок і посіла 35 місце у світі. Загалом у дослідженні взяли участь 100 держав.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі