Більшість вакансій вимагають знання англійської, але лише 5% опитаних її знають, свідчить опитування платформи Robota.ua.

За даними платформи, 62% роботодавців очікують від кандидатів знання англійської не нижче рівня В1 В2. Але на «хорошому рівні» мову знали лише 5% респондентів.

Robota.ua провела опитування серед майже 600 людей, які шукають роботу чи працюють в українських або міжнародних компаніях. Також з’ясували, що більше третини опитаних (36%) описують себе як початківці в знанні англійської. Водночас майже всі, 96%, погоджуються з тим, що знання мов допомагає у кар’єрі та збільшенні заробітної плати.

Також майже половина шукачів роботи підвищила свій рівень англійської мови за 2022 рік за допомогою репетиторів, курсів та безкоштовних можливостей. Якщо вони не покинуть цю звичку у 2023 році, то рівень тих, хто знає англійську на рівні В2, збільшиться у два рази, підрахували фахівці платформи.

Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів


Безкоштовну платформу для вивчення англійської створили в Україні. Завдання розраховані на різні рівні знання мови, вже готові для А1, А2, В1 і В1+.


Третина роботодавців в Україні планує нарощувати команди у 2023 році на понад пʼять нових працівників, незважаючи на повномасштабну війну, ідеться в дослідженні Robota.ua.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі