Чат-бот зі штучним інтелектом ChatGPT уже працює в Україні, повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Команда Мінцифри довго працювала над цим рішенням — офіційні листи, дзвінки та зустріч з керівництвом. Нарешті нам вдалося виправити несправедливість. Україну вилучили зі списку країн, у яких заблоковано ChatGPT», – написав Федоров.

Програма не працюватиме лише на тимчасово окупованих Росією територіях, «щоб вороги не використовували її для антиукраїнської пропаганди». Для того, щоб скористатися чат-ботом потрібно перейти за посиланням та зареєструватися. 

Чат-бот зі штучним інтелектом ChatGPT може вести розмови, відповідати на запитання, генерувати ідеї. ChatGPT є безкоштовним і володіє українською (інтерфейс чат-боту англійською, але якщо ви напишете запитання українською, то й відповідь отримаєте також українською).

Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів


Чат-бот зі штучним інтелектом ChatGPT запустила в листопаді 2022-го компанія OpenAI, яку заснували Ілон Маск і Сем Альтман.

ChatGPT уміє створювати тексти, перекладати, вести діалоги, писати вірші й жартувати. Доступність інструменту викликала дискусії щодо академічної доброчесності й дезінформації.

За січень 2023 року ChatGPT встановив рекорд щодо найшвидшого зростання бази користувачів, охопивши 100 мільйонів. ChatGPT використали 13 мільйонів унікальних відвідувачів за місяць, що вдвічі перевищує показники грудня. Для порівняння, за даними Sensor Tower, TikTok знадобилося приблизно дев’ять місяців після запуску, щоб охопити 100 мільйонів користувачів.

Розробники ChatGPT тепер створюють інструмент для визначення текстів, написаних штучним інтелектом. Також користувачі зможуть налаштувати під свою поведінку штучного інтелекту ChatGPT. 

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі