З листопада по лютий на OLX розмістили 515 оголошень про оренду місця в  коворкінгу, ідеться в статистиці сервісу.

45% із них склали пропозиції в Києві (230 оголошень). На другому місці за вибором Одеса  77 оголошень, на третьому  Чернівці з 28 оголошеннями.

Загалом пропозиція в ніші коворкінгів зростала поступово, починаючи з листопада, і досягла піку в січні – 179 активних оголошень про оренду коворкінга чи окремого місця там.

Найбільший ажіотаж серед орендарів спостерігали в грудні. Тоді інтерес становив 1179 відгуків, що понад утричі перевищує попит у лютому.

Найпопулярнішими містами, де шукали коворкінг в оренду, стали Київ, Одеса, Чернівці, Івано-Франківськ і Черкаси.

Скільки коштує оренда місця в коворкінгу

Щодо цін, то орендодавці пропонували як місячну оренду, так і подобову оплату за робоче місце. Скажімо, у Києві середня ціна місця в коворкінгу в грудні-січні становила 300 гривень, а в лютому – 250 гривень за добу. У Рівному, Запоріжжі й Одесі цінник у лютому коливався в межах 100–150 гривень на день. В окремих західних регіонах було дорожче. Скажімо, в Івано-Франківську місце в коворкінгу обійшлося б у 400 гривень, у Хмельницькому  у 500 гривень.

Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів


Третій коворкінг Creative States на території заводу «Арсенал» і шостий загалом планують відкрити вже влітку.

Creative State of Arsenal 3 зроблять «у сімейній концепції», щоби всередині було зручно не лише дорослим, а й дітям. Для цього планують додати сервіс нянь і вчителів, які займатимуться дітьми, поки їхні батьки працюють.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі