Гостомельський ліцей, який на 70% зруйнували росіяни, планують перетворити на «школу майбутнього»
Гостомельський ліцей №2, який на 70% зруйнували росіяни, планують перетворити на «школу майбутнього».
Проєкт реалізовують благодійний фонд Buduyua й архітектурне бюро Archimatika. Попередньо площа будівлі після реновації становитиме 15 тисяч квадратних метрів.
Тут навчатимуться близько тисячі дітей (850 учнів ліцею й 150 pre-school). Викладатимуть у школі згідно з новітніми навчальними програмами й методами. Більше уваги приділятимуть архітектурній складовій. «Це має бути комфортний креативний простір, що сприятиме бажанню експериментувати й учитися», – кажуть в Archimatika.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/yUls8Fj_PvTzl7D9fApG2A.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/0gofzhUrpUSbjL1RHKjx4g.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/QqNTUkwrD7AyfliH-CmtzQ.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/jENAlR6SqXok6G4oOc8ZUA.jpg)
За словами організаторів, вони мають на меті створити дієвий алгоритм, який дозволить відновлювати й оновлювати заклади освіти по всій країні. До співпраці планують залучити провідних експертів у галузі педагогіки, дитячої психології й дотичних галузей.
Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів
Український благодійний фонд BGV спільно з німецькими колегами від фонду Lufthansa Group відбудовують Бучанську дитячу школу мистецтв імені Левка Ревуцького.
Читайте «Нормальні новини» в телеграмі
Коментарі
Підписатись