Дитячий садок на Оболоні, що не працює понад 20 років, повністю реконструюють
Закинутий дитячий садок №206 на Мінському масиві, який припинив роботу ще на початку 2000-х, реконструюють, повідомляє очільник Оболонської РДА Кирило Фесик.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/5IHKex2b_pBRiQF0fZongQ.jpg)
Реконструкцію закладу хочуть почати вже у 2023 році. Там замінять усі інженерні мережі, проведуть капітальний ремонт приміщень і термомодернізацію будівлі, а також облаштують укриття з двома виходами.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/8Ij3ek7YQMo2R-Lzxp5daQ.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/_8oCEqJqyyajthNMnjAOLA.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/qQfVa_oCKI6kZEETVRIlqw.jpg)
Проєкт передбачає два корпуси будівлі, девʼять дитячих майданчиків для розваг, а також баскетбольний майданчик за межами дитсадка. Відновлення роботи закладу дасть можливість навчати 150 дітей, які проживають у районі. Крім того, приміщення можна буде використовувати як «Пункт незламності».
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/jyjYA4Qxfly37I8KiNMMcQ.jpg)
Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів
У Ворзелі побудують інклюзивні школу й садочок. Початкова школа буде розрахована на 360 учнів, а садочок – на 85. Це буде інклюзивний заклад із безбар’єрним простором для всіх дітей. Кабмін уже затвердив фінансування на будівництво в розмірі 110 мільйонів гривень.
Читайте «Нормальні новини» в телеграмі
Коментарі
Підписатись