У Дніпровському районі невідомі пошкодили понад 100 дерев
Уздовж проспекту Романа Шухевича в Дніпровському районі Києва невідомі пошкодили понад 100 дерев, повідомив директор департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/meQm_zKD2HzSiHOR3iLVdg.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/3zxOA_ZAfosLYcWXn37HNQ.jpg)
Пошкодження дерев виявили співробітники КП УЗН Дніпровського району під час інспекції території.
Невідомі зробили отвори свердлом і залили туди невстановлену рідину. Більшість дерев уже почали засихати.
«Це абсолютно шокуючий випадок масового знищення дерев у Києві, мотиви якого ще треба з’ясувати. Ми просимо киян, які могли стати свідками цього злочину, обов’язково відгукнутися й допомогти встановити особи зловмисників», – закликав Олександр Возний.
Тих, хто знає про пошкодження дерев, просять звертатися за телефоном 044 594 82 00 або в Державну екологічну інспекцію за номером 044 209 12 56.
Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів
Для навчання спеціалістів із лікування дерев (арбористів) в Україні створили фонд Peli Can Live. Це стипендія, створена на честь 22-річного полеглого в Сєвєродонецьку воїна й арбориста Семена Обломея.
Читайте «Нормальні новини» в телеграмі
Коментарі
Підписатись