Співачка й волонтерка Даша Астаф’єва запустила застосунок UnderBooks, у якому зібрані книжки про історію й культуру України, твори українських митців, а також аудіокнижки, які озвучили українські артисти. 

Програма поки доступна лише в App Store, а версія для Android з’явиться згодом.

За перші 17 годин релізу застосунок взяв першість із завантаження в категорії «Книги».

Аудіокнижки озвучували Даша Астафʼєва, Вʼячеслав Скорик, Тетяна Гончарова, Даніела Заюшкіна, Міла Єрьоміна, Володимир Дантес і Роман Мещеряков.

У застосунку можна створити власний обліковий запис, шукати й купувати книжки, налаштовувати шрифти, прослуховувати книжки з того місця, на якому зупинилися, вмикати їх у фоновому режимі й вибирати треки для запуску в паралельній доріжці.

Зараз у застосунку невеликий вибір книжок, але автори проєкту запевняють, що бібліотека буде постійно оновлюватися.

Підписка на місяць у застосунку коштує 10 доларів.

   

У липні в книгарні «Сяйво книги» відкрили секцію «Книга про російсько-українську війну».У новій секції можна знайти книжки, які цьогоріч були представлені на Книжковому Арсеналі. Асортимент буде оновлюватися.

   

Команда The Village Україна відвідала книгарню й розпитала Гліба Малича й Асю Хазову про те, як це – працювати в муніципальній книгарні, як конвертували російськомовні книжки в макулатуру й збирали мобільні бібліотеки для військових і як готуються представляти секцію воєнної літератури на Книжковому Арсеналі.